INDUSTRIËLE LASMACHINES
SERIEMATIG KUNSTSTOFLASSEN

AESON LASMACHINES

We fabriceren al vele jaren industriële lasmachines voor het professioneel en seriematig kunststoflassen van kunststof(houdende) productdelen – voor producenten en ontwikkelaars in uiteenlopende branches.

Het huidige AESON machinepark bestaat uit een serie hoogwaardige kwaliteit kunststoflasmachines uitgerust met onder andere: ultrasone-, laser-, rotatie-, en spiegellastechniek voor snelle, veilige én langdurige productie. Deze stand-alone units zijn geschikt voor het kunststoflassen van series, uitgevoerd door operators of middels robotaansturing.

De Aeson Workstations en Aeson Workbenchwelders waarborgen een snel, veilig en controleerbaar lasproces om efficiënt kunststof componenten krachtig met elkaar te verbinden, zónder dat schroeven, lijm of chemische additieven nodig zijn voor de connecties. 

Interesse in onze nieuwste lasmachines? Mail ons op verkoop@aeson.nl en ontvang onze productspecificaties voor mechanische, elektrische, proces- en HMI-details en/of maak een vrijblijvende afspraak voor een machine-demonstratie en de mogelijkheden om uw productiecapaciteit te verhogen. 

Technische Servicedienst

Ons assortiment Kunststoflasmachines

Workbench welder infraroodlassen voor seriematig infraroodlassen van spuitgietproducten.
gereedschappen aeson
In-huis fabriceren we op maat gemaakte gereedschappen van onder andere staal, aluminium en titanium, al dan niet met coatings.
Ons gereedschap bouwen we in onze stand-alone lasmachines en leveren we aan producenten en machinebouwers voor inbouw in hun automatiseringslijnen.
Onze sonotrodes en snijmessen, productmallen en velerlei soorten tooling staan bekend om de betrouwbare kwaliteit en gaan lang mee.  
Aeson kenniscentrum voor het verbinden van kunststof machinebouw service

Fabricage
in Nederland

We leveren standaard apparatuur en bouwen maatwerk  kunststoflasmachines voor het industrieel kunststoflassen met behulp van laser – ultrasoon – rotatie – infrarood en spiegellastechniek. 
Neem contact op met één van onze adviseurs om uw projectdoelen te bespreken. 
Workstation rotatielassen is ontwikkeld voor cilindrische deelnaden, waarbij het bovenste deel van de kunststof delen roteert en erna aan het andere deel wordt gedrukt.

Voordelen van lassen (boven lijmen)

Het verbinden van kunststof door lastechnieken hebben een aantal grote voordelen ten opzichte van bijvoorbeeld lijmen. Kunststof lassen is (nog) niet wijds bekend in de markt. Daar willen wij graag wat aan doen, we delen dan ook graag onze kennis over kunststof lassen.

'Keuzehulp Lastechnieken'
Ontvang de gratis pdf

De pdf ontvangt u direct na inschrijven in uw mail

Downloads Aeson kenniscentrum voor het verbinden van kunststof